OYA
Dolacz do nas facebooku
Zadzwoń do nas:
telefon: 22 772 41 31
tel. kom: 601 307 900
Warszawa - targi żeglarskie
OYA 2006-03-12

Między 9 a 12 marca odbyły się w Warszawie 18 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "Wiatr i Woda". Targi odbywają się w dwóch halach Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Jak co roku od 15 lat nasza firma miała na targach swoje stoisko, przygotowane z zaprzyjaźnioną firmą Saling. Prezentowaliśmy ofertę czarteru jachtów żaglowych, motorowych oraz barek śródlądowych na całym świecie. Jedną spośród wielu naszych interesujących propozycji jest w tym roku rejs (z bardzo ciekawą ofertą cenową) do Turcji. Ponadto proponujemy czartery w zupełnie nowych zakątkach świata, m.in. u wybrzeży Brazylii (relacja pierwszego klienta na tamtejszych wodach w przygotowaniu) i Wietnamu. Nowością w naszej ofercie są jachty czarterowane od firmy Delphia, z polskiej bazy na Bałtyku - Gdańsk Górki Zachodnie.   

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Teraz zapraszamy codziennie do naszej siedziby przy ulicy Przyrodniczej 2 w Michałowie Grabinie (po drodze między Warszawą a Nieporętem).

OYA TEAM

GALERIA:

Copyright © 2021 OTAGO ●